přeskočit na obsah
Vyberte si z našich jazykových kurzů: anglický jazykangličtina německý jazykněmčina ruský jazykruština francouzský jazykfrancouzština španělský jazykšpanělština italský jazykitalština czech language for foreignersczech for foreigners

Firemní kurzy a výuka

Nacházíte se: Pro firmy

  • Kurzy jsou zaměřené podle individuálních potřeb firmy na všeobecný jazyk nebo se specializují na konkrétní téma, které daná firma vyžaduje (management a marketing, business, korespondence…). Je možné si zvolit mezi individuální výukou, kterou doporučujeme pro její vysokou efektivitu a skupinovou výukou.
  • Cílem výuky je pod vedením kvalifikovaného a zkušeného lektora osvojit si a procvičit dané téma již v hodině, čímž poněkud odpadá časově náročná domácí příprava. Velký důraz je také kladen na konverzaci.
  • Na začátku kurzu provedeme jazykový audit, čímž můžeme přesně určit a specifikovat úroveň jazykových schopností klienta tak, aby bylo možné zpracovat komplexní krátkodobý i dlouhodobý výukový program. Celý průběh kurzu je monitorován a na závěr ukončen testem, jehož výsledky jsou společně se zpětnou vazbou prezentovány vedení firmy.

 

Zvládnutí situací běžného obchodního styku, formální stereotypy obchodní angličtiny, odlišné od běžné hovorové angličtiny seznámení se s určitými základními modelovými situacemi v obchodním světě, telefonická komunikace se zákazníkem, domlouvání a vedení obchodní schůzky, vedení návštěvy ve firmě, představení sebe a své firmy, prezentace produktu své firmy, vyjednávání o ceně, sumarizace výsledků jednání, návrh dohody, ukončení jednání, rozloučení se zákazníkem, vyřizování cestovních formalit, obchodní dopisy a prezentace své firmy, klíčová slova obchodní angličtiny (key business words), vedení formálních a neformálních dialogů.

Zaujal Vás tento typ kurzu? Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku dle Vašich představ.

 

© 2004 - 2014 Jazyková Akademie | Language Academy | Graphic design by Jan Siuda