přeskočit na obsah
Vyberte si z našich jazykových kurzů: anglický jazykangličtina německý jazykněmčina ruský jazykruština francouzský jazykfrancouzština španělský jazykšpanělština italský jazykitalština czech language for foreignersczech for foreigners

Který kurz je vhodný právě pro vás?

Nacházíte se: Který kurz?

Úplní začátečníci (Starter / Beginner – level A0)

Úplní začátečníci ve velice krátké době překlenou jakousi magickou bariéru, za kterou člověk již zjišťuje, že nejenže začíná rozumět anglicky mluvenému slovu, ale sám je schopen základním způsobem aktivně komunikovat. V kurzu pro začátečníky ihned začínáme na studenty mluvit anglicky a zároveň je i k témuž od začátku směřujeme. Kurz je veden českými lektory.

Pokročilí začátečníci / Falešní začátečníci (Elementary – level A1)

Tento kurz je veden českými lektory a je určen pro studenty, kteří se angličtinu v minulosti již učili, určité základy již mají, ale potřebují vše od začátku rychleji zopakovat a pokračovat dál.

Mírně pokročilí (Pre-Intermediate – level A2)

Kurz pro mírně pokročilé je většinou veden českými lektory. Hodina je vedena v angličtině. Vyučuje-li český lektor, používá se čeština zcela výjimečně a pouze tam, je-li její použití efektivní. Studenti by při vstupu měli znát základní gramatiku a mít adekvátní slovní zásobu, která jim umožňuje domluvit se v jednoduchých životních situacích.

zkoušky např.: KET (Key English Test)

Středně pokročilí (Intermediate level B1)

Kurz pro středně pokročilé je veden převážně rodilými mluvčími. Studenti jsou nuceni komunikovat pouze v angličtině, což je ve svém důsledku dovede ke schopnosti se běžně domluvit. Hlásí se sem lidé, kteří většinou mají podobný problém. Znají běžnou gramatiku zhruba v rozsahu středoškolské výuky, mají i slušnou slovní zásobu, ale chybí jim to nejpodstatnější - schopnost plynně se anglicky domluvit.

zkoušky např.: PET (Preliminary English Test)

Velmi pokročilí (Upper Intermediate - level B2)

Kurz pro pokročilé je veden rodilými mluvčími a je zaměřen hlavně na konverzaci. Studenti si rozšíří znalosti o nadstandardní slovní zásobu, idiomatické vazby, frázová slovesa a naučí se používat i složitější gramatiku v praxi.

zkoušky např.: FCE (First Certificate in English)

Velmi pokročilí (Advanced – level C1)

Kurz pro velmi pokročilé je veden rodilými mluvčími a je určen velmi pokročilým studentům, kteří jsou zvyklí angličtinu běžně používat a chtějí si své znalosti stále zdokonalovat.

zkoušky např.: CAE (Certificate in Advanced English)

Rodilý mluvčí (Proficient - C2 )

zkoušky např.: CPE (Certificate of Proficiency in English)

© 2004 - 2014 Jazyková Akademie | Language Academy | Graphic design by Jan Siuda