přeskočit na obsah
Vyberte si z našich jazykových kurzů: anglický jazykangličtina německý jazykněmčina ruský jazykruština francouzský jazykfrancouzština španělský jazykšpanělština italský jazykitalština czech language for foreignersczech for foreigners


Individuální výuka

Rychlý kontakt:

Zkuste také:

FCE a jiné cambridgeské zkoušky

Google+

Individuální výuka jazyků

Nacházíte se: Individuální výuka

Kurzy vedeny na základě individuálních potřeb studenta.
5 možnách úrovní - začátečník až konverzace.
Flexibilní rozsah kurzu 1 – 20 vyučovacích hodin týdně (dle potřeb studenta).
Individuální přístup - důraz kladem na aktivní použití jazyka.

Výuka angličtiny je zaměřena převážně na komunikaci tak, aby studenti co nejvíce využili přítomnost lektora v hodině. Znamená to, že studenti jsou vedeni k tomu, aby se učili veškeré nově nabyté znalosti ihned využívat v konverzaci a učili se zároveň porozumět mluvenému slovu. Jedině tak jim může být znalost jazyka opravdovým přínosem. Pasivnější formy výuky (gramatická cvičení, eseje, překlady) jsou studentům zadávány hlavně ve formě domácí přípravy.

Dané kurzy jsou vedeny na základě individuálních a lektorem vyhodnocených potřeb studenta v 5 úrovních – začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, velmi pokročilý a konverzace. Rozsah kurzu se dle potřeby pohybuje v rozmezí 1 – 20 vyučovacích hodin týdně. 

Student je v kurzu sám a je tudíž vysoce efektivně vtahován různými modelovými situacemi, prostředky a metodami do reálných situací, kde se postupně učí prezentovat své doposud nabyté jazykové zkušenosti.

Zaujal Vás tento typ kurzu? Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku dle Vašich představ.

© 2004 - 2014 Jazyková Akademie | Language Academy | Graphic design by Jan Siuda